Movies
Ratings
92
Julia's EyesRated ★ 3.5
Mr. HongRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
A League of Their OwnRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
HomeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5