Movies
Ratings
217
Next Door NeighborRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0- Believer: extended cutRated ★ 4.0

Operation ChromiteRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0