Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- 4PMRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5- BlondeRated ★ 4.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 3.0