Movies
Ratings
1094
CasinoRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
The GeneralRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5