Movies
Ratings
614
Weathering With YouRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
HannaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 0.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Soul-MateRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5