Movies
Ratings
149- The Ugly DucklingRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0