Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 3.5- LobbyRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0- CobwebRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5