Movies
Ratings
101
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5- What Jennifer DidRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0