Movies
Ratings
262
Thelma & LouiseRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 3.0
- The BalconettesRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0- Doctor Who: Joy to the WorldRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
RockyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
The FakeRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5