Movies
Ratings
741
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
War RoomRated ★ 5.0
Nana 2Rated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
Dior and IRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 5.0
Facing the GiantsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5- The True-taste ShowRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Quantum LoveRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0