Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Steve Jobs: The Lost InterviewRated ★ 5.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 5.0
JobsRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0