Movies
Ratings
227
RinguRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0