Titles you rated
What Happened to MondayRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5