Titles you rated
Pacific RimRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0