Movies
Ratings
290
FridaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
JunoRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
BlancanievesRated ★ 4.0