Movies
Ratings
118
Frances HaRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0