Titles you rated
Wicker ParkRated ★ 5.0
Madame BovaryRated ★ 4.5
ChocolatRated ★ 3.5- Les CowboysRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 1.0
OnceRated ★ 4.0
Camille ClaudelRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 4.5- Yourself and YoursRated ★ 4.5