Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The CureRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5