Movies
Ratings
173
AmélieRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5- Fourth PlaceRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0- The Pixar StoryRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 1.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 5.0