Movies
Ratings
124
Pat & MatRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 5.0
HeartbreakersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0