Movies
Ratings
821
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
My Night at Maud'sRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
A Traveler's NeedsRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
May DecemberRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5- City Of The Rising SunRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Green NightRated ★ 0.5
Asteroid CityRated ★ 3.5- CobwebRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 2.0