Titles you rated
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 1.5
John WickRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 4.0