Titles you rated
PoetryRated ★ 5.0
The EelRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 2.5
The Man Who Killed Don QuixoteRated ★ 3.5
The BeastRated ★ 4.0
The MustangRated ★ 4.0- I'll See You in My DreamsRated ★ 3.0
Shot CallerRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 1.5
PolarRated ★ 3.0
Due DateRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5