Movies
Ratings
57
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Love So DivineRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5