Movies
Ratings
1400
BurningRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5