Titles you rated
Le BonheurRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5