Movies
Ratings
596- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Inherent ViceRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0