Movies
Ratings
76
AvatarRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 1.5- Hi.5Rated ★ 1.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5