Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 1.0
StokerRated ★ 1.0- ActressesRated ★ 1.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5