Movies
Ratings
294
The King of JokguRated ★ 5.0- Kiss the GroundRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0- Delta BoysRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5