Movies
Ratings
400
Paranoid ParkRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 5.0
GerryRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5- We Will Be OkRated ★ 4.0
- Let Them TalkRated ★ 5.0
Blow-UpRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 5.0
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
Hard CandyRated ★ 4.5
Mauvais SangRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 5.0