Movies
Ratings
23
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0