Movies
Ratings
84
Green BookRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
The World's Fastest IndianRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0