Movies
Ratings
450
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
AnthropoidRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 3.5
- Trivial MattersRated ★ 3.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5- The KillersRated ★ 3.0
- The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
Trade Your LoveRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0