Movies
Ratings
502- Good NewsRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5- Tad, the Lost ExplorerRated ★ 2.0
Gnomeo & JulietRated ★ 2.5- Legends of Valhalla: ThorRated ★ 2.0
The LoraxRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
HopRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5- Afternoon ClassRated ★ 4.0