Movies
Ratings
199
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
A Perfect ManRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
SpiritwalkerRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The AssassinsRated ★ 4.0- The DinnerRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Gosford ParkRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0