Movies
Ratings
308
Me Before YouRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
Hardcore HenryRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5