Movies
Ratings
565
State of PlayRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The ScamRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0- Home TeamRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0