Movies
Ratings
420
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5- Inner WorkingsRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Finding Mr. Right 2Rated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5