Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Next SoheeRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0