Movies
Ratings
296
We Live In TimeRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
- The King's WardenRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5- THE KILLING LINERated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5