Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5- Fall in Love at First KissRated ★ 2.5