Movies
Ratings
254
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Secret ScriptureRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5