Movies
Ratings
532
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- SawRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0