Titles you rated
MoanaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
TullyRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
NineRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0- The Van Gogh LegacyRated ★ 3.5