Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The Teacher's DiaryRated ★ 3.0- ResistanceRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.0
The Red TurtleRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 2.5