Movies
Ratings
23
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
SelmaRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0