Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0