Movies
Ratings
88- No Other ChoiceRated ★ 1.5
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ju DouRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
MinariRated ★ 1.5
CluelessRated ★ 2.5
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0