Movies
Ratings
304
District 9Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5